Lidinský (Úsvit-NK): Kolik ještě Merkelová obětuje „pannen“ na oltář multikulti?

09.01.2016 17:49 | Zprávy
autor: PV

Asi nejsem sám, který se po silvestrovských událostech v Kolíně nad Rýnem, Hamburku a Stuttgartu, kdy imigranti masově kradli, osahávali a znásilňovali německé ženy položí otázku – proč nezasáhla policie?

Lidinský (Úsvit-NK): Kolik ještě Merkelová obětuje „pannen“ na oltář multikulti?
Foto: red
Popisek: Miroslav Lidinský, předseda hnutí Úsvit - Národní koalice

Chabá nebo vůbec žádná policejní reakce, jež by utnula toto řádění po většinou syrských žadatelů o azyl, je smutným otiskem německé policie za silvestrovskými oslavami. Nabízí se pochopitelně celá řada vysvětlení - čekalo se na posily, čekalo se na rozkazy shora, ale dost možná měl někdo pokyn nezasáhnout a incidenty monitorovat. Dost možná se někdo bál, aby nerozpoutal řetězovou reakci, do níž by se mohl zapojit daleko vyšší počet frustrovaných vyznavačů proroka Mohameda a tato nejbohatší německá města by utrpěla podstatně víc šrámů a rozhořel by se obrovský konflikt. Copak ale může západní civilizace neustále ustupovat organizovanému násilí, copak může ustupovat imultikulturalismu a Islámu jako takovému? Kde se zastaví náš ústup?

V knize Jak zabít civilizaci popisuje její autor Benjamin Kuras na dokonalém případu servilitu evropských struktur směrem k idejím multikulturalismu „ O Vánocích 2010 Evropská komise rozesílal karty, v nichž bylo slovo Vánoce poprvé nahrazeno neutrálním „ sezónním pozdravem“, anglicky „Season Greetings“ Na rok 2011 vydala v několika stech tisících výtisků kalendář, v němž je 25: prosinec všedním dnem. Uvedla v něm všechny svátky islámské, indické a čínské – a opatrně, aby náhodou nebyla nařčena z antisemitismu, i židovské. Vánoce přestaly jako specificky evropský svátek existovat.“ 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.