„Sobotka, Babiš a další ministři lžou každý den českému národu do očí. V době, kdy Evropa čelí islámské radikalizaci a terorismu, je to pro mě jako pro vojáka válečná zrada,“ uvedl k tomuto kroku vlády předseda Úsvitu a válečný veterán Miroslav Lidinský.
„Jsme toho názoru, že v situaci, kdy oficiální stanovisko české vlády zní, že vláda odmítá přijímání imigrantů je zadání takové zakázky naprosto nehospodárné, neboť k zadání zakázky není žádný důvod. Oznamujeme proto, že pokud tento materiál vláda schválí, podá strana Úsvit-Národní koalice trestní oznámení za porušení povinností při správě cizího majetku,“ konkretizoval další postup Úsvitu předseda Lidinský.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?
Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?
Další články z rubriky
4:32 Jakob (TOP 09): Znovuzvolení Luboše Xavera Veselého. Nepochopitelné
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zvolení Xavera Veselého na další období v Radě ČT.
- 22:14 Procházka (TOP 09): AfD je strana ideově blízká ruskému režimu
- 19:21 Senátor Rychlík: Veselý byl znovuzvolen politiky, kterým v XTV dělá kampaně
- 16:18 Fiala (SPD): EU zvažuje pozastavení restrikcí na obchod s ruskou ropou
- 13:12 Slovák (ODS): Závislosti nejsou jen zdravotní problém
- 10:15 Válek (TOP 09): Lubomír „Xaver“ Veselý nemá v Radě ČT co dělat




