Lidovci si připomenou 50. výročí okupace Československa Týdnem svobody

18.08.2018 14:34 | Zprávy
autor: PV

KDU-ČSL plánuje v souvislosti s 50. výročím okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy tzv. Týden svobody. Aktivitami v týdnu od 20. srpna chceme připomenout veřejnosti, že svoboda slova, svobodná média a demokracie není nic samozřejmého.

Lidovci si připomenou 50. výročí okupace Československa Týdnem svobody
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Týden začne diskusním kulatým stolem s předními českými novináři a odborníky na téma: Co znamená svoboda slova?  Smyslem této akce je ukázat, že svoboda slova a svobodná média jsou nesmírně cenné, nesamozřejmé hodnoty a každá generace musí o tuto svobodu znovu zápasit, aby se ve společnosti neztratila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

22:33 Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…