MMR: Vyfoť projekt a vyhraj digitální foťáky

30.07.2014 10:18

Úspěšná celostátní fotografická soutěž Vyfoť projekt, kterou už čtvrtým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj, pokračuje i letos a to od 28. července do 18. září. Vyhrát můžete digitální zrcadlovku značky Canon, voděodolný digitální fotoaparát Pentax Richoh, digitální kompaktní fotoaparáty Sony Cyber Shot nebo jinou z báječných cen.

MMR: Vyfoť projekt a vyhraj digitální foťáky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Věra Jourová, ministryně pro místní rozvoj

Úkolem soutěžících je vyfotit realizované projekty spolufinancované z fondů EU a nahrát je přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže www.vyfotprojekt.cz    . S přispěním Evropské unie se od roku 2044 doposud podařilo v České republice podpořit přes 60 tisíc projektů, je tedy z čeho vybírat. Řadu z nich je možné dohledat na on-line mapě projektů    , která je k dispozici také formou mobilní aplikace.

Soutěžní kategorie byly pro letošní ročník rozšířeny - Nejtalentovanější fotograf/ka (hlavní soutěž), Nejaktivnější fotograf/ka a nebo kategorie Foto před a po. Vítěze hlavní soutěže vybere odborná porota, ve druhé kategorii může uspět ten, kdo přihlásí nejvíce snímků různých projektů a třetí kategorie je opět na porotě.

I letos se mohou soutěžící utkat v doplňkové kategorii Vyfoť se sám, kam mohou zasílat snímky, na kterých jsou zachyceni společně s projektem. Po celou dobu trvání soutěže bude probíhat pravidelné losování o ceny. Celkové výsledky zveřejní ministerstvo na podzim.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.vyfotprojekt.cz    . Další informace můžete získat na Facebooku     , v Eurocentrech – informačních kanceláří o EU, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na webu www.strukturalni-fondy.cz, kde je pro uživatele zprovozněn interaktivní chat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Ministerstvo pro místní rozvoj

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Koudelka (TSS): Žaloba Václava Klause na ministerstvo - nezákonná opatření nelze vynucovat

14:45 Koudelka (TSS): Žaloba Václava Klause na ministerstvo - nezákonná opatření nelze vynucovat

Prezident Václav Klaus podal 28. 7. 2021 prostřednictvím advokáta Zdeňka Koudelky žalobu Městskému s…