Mádlová (ANO): Školkovné se vrací

14.05.2026 13:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školkovnému.

Mádlová (ANO): Školkovné se vrací
Foto: plzeň.cz
Popisek: Ivana Mádlová

Školkovné se vrací.

Předchozí vláda ho zrušila v rámci konsolidačního balíčku – s odůvodněním, že „investují do kapacit". Rodiče malých dětí to pocítili okamžitě.

My jsme se rozhodli jinak. Díky zavedení EET 2.0 vracíme lidem zpátky to, o co přišli. Sleva na dani při umístění dítěte do školky, jeslí nebo dětské skupiny bude opět fungovat přesně tak, jak byli rodiče léta zvyklí. Uplatnit ji bude možné v daňovém přiznání za rok 2027.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

23:08 Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 2. července 2026 k zákonu o obalech