Majerová Zahradníková (TSS): Babišova drahota, to jsou jen žvásty a lži

18.10.2021 19:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k drahotě a Green Dealu.

Majerová Zahradníková (TSS): Babišova drahota, to jsou jen žvásty a lži
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Zuzana Majerová v předvolební Partii

DŮSLEDKY ŠÍLENÉHO GREEN DEALU JSOU BOHUŽEL TADY.

Věřte, že mě vůbec netěší být nositelem špatných zpráv, ale realita se pojmenovat musí. Opakovaně jsem upozorňovala na fakt, že tvrzení koalic SPOLU a PIRSTAN o “Babišově drahotě” jsou jen populistické žvásty a předvolební LŽI.

Reálná drahota je totiž jen důsledkem jejich neustálé adorace a podpory EU a zeleného šílenství, zvaného Green Deal. A neustále opakovaná slova pana Petra Fialy (ODS) o smíření se s realitou a podpora této utopistické katastrofy od celé bruselské koalice, našim lidem peněženky rozhodně nenaplní, ba naopak!

Konec firmy Bohemia Energy je jen začátek chudnutí všech! Zdražovat se bude absolutně vše a do poloviny příštího roku bude benzín za cca. 70 kč/litr. Úroky z hypoték vzrostou na 2,5 násobek, stejně jako veškeré ceny.

Od samého začátku veřejně vystupujeme proti šílené zelené politice (Green Dealu), pro kterou se vžil o něco přesnější název – a sice zelená bída. Narozdíl od ostatních stran se nehodláme smířit s tím, že úředníci z Bruselu obětují životy lidí v boji za zelenou planetu !?

NAŠE ZEMĚ, NAŠE PRAVIDLA

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

22:21 Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

Osm investičních projektů zajistí bezbariérový pohyb v budovách tří příspěvkových organizací poskytu…