Majerová Zahradníková (TSS): Protilátky fungují a poskytují dostatečnou ochranu

02.08.2021 15:15

Komentář na facebookovém profilu k protilátkám proti covidu.

Majerová Zahradníková (TSS): Protilátky fungují a poskytují dostatečnou ochranu
Foto: Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková, lídryně Trikolóry

Podle nové české studie protilátky fungují a poskytují dostatečnou, dlouhodobou ochranu proti onemocnění covid-19. Autoři studie vyzývají ke stanovení podmínek pro ukončení “pandemie”. Důkazy svědčí o tom, že protilátky v těle zůstávají déle než 10 měsíců – imunitní systém se navíc dokáže koronaviru bránit i s nízkou hladinou.

Covid-19 bychom měli definovat jako respirační onemocnění. V tom případě se vyhlásí epidemie až poté, co počet nemocných přesáhne hranici 1600 na 100 tisíc obyvatel. A hlavně ho musí vyhlásit hygiena, nikoli vláda! To je totiž v rozporu se zákonem. Jako ostatně vše, co nařizuje vláda poslední měsíce!

ZRUŠÍME PANDEMICKÝ ZÁKON.

Farmaceutické společnosti navýšily ceny za vakcíny proti covidu-19, na kterých vydělají řádově stovky miliard korun. Byznys s očkováním nadále pokračuje a praktiky Evropské komise, farmaceutických společností, ministerstva zdravotnictví, potažmo vlády jsou stále průhlednější.

Na jedné straně tak pozorujeme diskriminaci neočkovaných, na straně druhé zvýhodnění očkovaných – ať už se jedná o dvoudenní očkovací volno, nebo diskutované soutěže o tenisky, nabídku levného internetu v mobilu apod.

V každém případě se jedná o nátlak a zastrašování občanů, které naše formace Trikolora Svobodní Soukromníci, trvale a od samého počátku, odmítá. Ministerstvo zdravotnictví nadále ignoruje jak rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, tak nová zjištění o bezpečnosti protilátek.

STOP CHAOTICKÉMU BOJI S COVIDEM-19.

Zuzana Krátká, imunoložka a jedna z autorek studie, dodává: „Ve studii o protektivitě protilátek jsme shrnuli jak zahraniční studie, tak data ze čtyř českých laboratoří. Lidé s protilátkami jsou dlouhodobě chráněni a riziko opakované infekce je u nich minimální.“

ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Budu za nápravu školního stravování dál bojovat

14:01 Pokorná Jermanová (ANO): Budu za nápravu školního stravování dál bojovat

Komentář na facebookovém profilu ke školnímu stravování v Benešově.