Majerová Zahradníková (Trikolora): Chování našich lidí k občanům Ukrajiny či Ruska žijícím u nás

04.03.2022 7:29 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k chování některých Čechů k Ukrajincům a Rusům, kteří u nás žijí.

Majerová Zahradníková (Trikolora): Chování našich lidí k občanům Ukrajiny či Ruska žijícím u nás
Foto: Archiv Zuzany Majerové
Popisek: Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová

Poslední dny čtu na sociálních sítích příspěvky, ze kterých mám husí kůži a je mi opravdu smutno. Týkají se přístupu a chování našich lidí k občanům Ukrajiny či Ruska žijícím u nás. Tito lidé si v žádném případě nezaslouží jakékoli odsouzení, zákaz vstupu kamkoli či urážky a strach, že jim u nás někdo ublíží! A snažně vás prosím – NETAHEJTE DO TOHO DĚTI! Ty opravdu nemohou vůbec za nic!

Oni, stejně jako my v minulosti, neovlivní chování a rozhodnutí jejich vlád a všechno, co se děje… Jestli jsme stále vzdělaný a kulturní národ, buďme, prosím, s těmito lidmi solidární. Nepřejí si nic jiného než my! Aby tahle šílená válka co nejdříve skončila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Houfnice za miliardy nemají garáže, ministerstvo znovu selhalo

9:15 Vích (SPD): Houfnice za miliardy nemají garáže, ministerstvo znovu selhalo

Za několik měsíců má česká armáda začít přebírat první z dvaašedesáti houfnic Caesar za 10,3 miliard…