Majerová Zahradníková (Trikolóra): Na pana Smejkala bychom měli zavolat doktora Chocholouška

15.05.2021 17:14 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření šéfa MeSES Pavla Smejkala k prosazování vládních opatření

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Na pana Smejkala bychom měli zavolat doktora Chocholouška
Foto: Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková je kandidátka ODS č. 3 v Olomouckém kraji

Smejkal (MeSES): „Když bude v restauraci někdo, kdo nebude mít QR kód nebo covidový pas, kdo tam evidentně nemá co dělat, tak hostinský může zavolat policii. Pro mě je to ekvivalent, jakoby někdo byl opilý a začal se rvát. Tak ho vyhodím, nebo majitel zavolá policii, a ta ho vyvede.”

To už je snad zlý sen nebo hodně hloupý vtip. Jestliže samozvaný pan Smejkal chce na lidi volat policii jen proto,že se bez jakéhosi papíru posadí do restaurace, měli bychom my ostatní na pana Smejkala zavolat doktora Chocholouška.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

9:15 Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

Debata o obraně České republiky se v poslední době až nebezpečně zjednodušuje.