Majerová Zahradníková (Trikolóra): Vítejte ve světě George Sorose

20.04.2020 22:08 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k názorům George Sorose.

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Vítejte ve světě George Sorose
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková na tiskové konferenci hnutí Trikolóra

Po přečtení článku jsem si říkala, že se tady definitivně někdo zbláznil, ale já to nejsem. Vítejte ve světě George Sorose.

Kdo je největší nepřítel? Maminka. Kdo je stejný nepřítel jako maminka? Tatínek. Co je největší zlo na světě? Rodina.

No vida, koronavirus je pro zvrácené plány některých lidí evidentně dobrý. Pomůže prý rozvrátit rodinu jako základní společenskou jednotku, protože si zasloužíme něco lepšího. Prostě takové konečné řešení rodinné otázky dle Sorose a jeho posluhovačů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Den, který nebyl jen politickým zvratem na mapě Evropy

16:02 Konečná (KSČM): Den, který nebyl jen politickým zvratem na mapě Evropy

Projev k výročí 15. března 1939 a památce 350 tisíc Čechů.