Zahájení výběrového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na pořízení pěti kusů přístrojů pro umělou plicní ventilaci pro novorozence v celkové hodnotě 2,25 milionu korun (s DPH) odsouhlasila krajská rada na svém pondělním jednání (17. června 2019).
„Pořízení těchto moderních plicních ventilátorů přispěje k nezbytné přednemocniční neodkladné péči při zajištění převozu novorozenců, kteří potřebují mechanickou ventilaci. Nákup přístrojů pro ventilaci novorozenců významně přispěje k mnohem lepší efektivitě přednemocniční neodkladné péče u těchto nejmenších pacientů,“ uvedla náměstkyně Taťána Malá. Jak následně dodala, nové přístroje by jihomoravští záchranáři měli obdržet ještě v průběhu letošního roku.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




