Malý (ČSSD): Být senátorem za Hradec Králové pro mě bude velkou ctí i výzvou

16.10.2014 7:24

Proč kandiduji do senátu? Chci přijmout svůj díl odpovědnosti za budoucnost naší země a podílet se na tvorbě smysluplných zákonů a dalších norem, které zlepší kvalitu života. Nejsem členem žádné politické strany.

Malý (ČSSD): Být senátorem za Hradec Králové pro mě bude velkou ctí i výzvou
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto
reklama

Když jsem byl osloven, abych kandidoval za Českou stranu sociálně demokratickou, zvážil jsme tuto nabídku a přijal ji. Důvodem je skutečnost, že v mém dosavadním usilování jako lékaře a vysokoškolského pedagoga je řada styčných bodů a principů společných s programem ČSSD.

Zásadním v tomto „průniku množin“ je především poznání, že lidské zdraví není zboží. Program sociální demokracie rovněž souzní s mým pohledem na problematiku vysokých škol, péče o seniory či podpory mladých rodin s dětmi. Těmto tématům bych se chtěl, v případě úspěchu ve volbách, věnovat při práci v horní parlamentní komoře.

Pro práci v senátu nabízím svoje zkušenost z lékařského a vědeckého prostředí, manažerských i pedagogických pozic. Výčet motivací, které mě přiměly přijmout kandidaturu v nadcházejících senátních volbách by nebyl úplný bez vyznání se ze vztahu k regionu, ve  kterém se o důvěru voličů ucházím. Hradec Králové je pro mě domovem v nejryzejším významu tohoto slova.

Mám zde rodinu, přátele, pacienty, kteří mi důvěřují, svoje studenty. Pomáhat Hradci Králové, léčit jeho neduhy, zlepšovat život v něm,  být senátorem za tento krásný region, bude pro mě velkou ctí i životní výzvou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ČSSD
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KDU-ČSL: Sociálním službám zoufale chybí peníze, navrhujeme dofinancování ve výši dvou miliard

13:57 KDU-ČSL: Sociálním službám zoufale chybí peníze, navrhujeme dofinancování ve výši dvou miliard

Sociálním službám každoročně chybí několik miliard korun na to, aby mohly poskytovat standardní péči…