Malý (Trikolora): Ministrem vnitra je předseda strany, napojené na mafii a korupci?

20.06.2022 9:09

Ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy. Současná kauza korupce, rozkrádání a obchod s drogami na Dopravním podniku hl. m. Prahy je jen dalším megaprůšvihem kolem peněz STAN.

Malý (Trikolora): Ministrem vnitra je předseda strany, napojené na mafii a korupci?
Foto: archiv M. Malý
Popisek: Mchal Malý

Veškerá korupce, úplatky a trestná činnost lidí napojených na vládu je spojena s financováním politických stran.

Stipendijní pobyt poslance Farského bylo nic, proti tomu, co přišlo. Kauza kolem Michalíka a jeho nedávné úmrtí, které však s kauzou nemusí mít nic společného (?). STAN musela pod tlakem opozice změnit způsob financování. Již vloni se psalo, že by měli rezignovat Jan Farský a Věslav Michalík.

Pokud část výnosů z trestné činnosti měla jít dle policie na financování STAN, zdá se mi až neuvěřitelné, že by si jeho předseda Rakušan ničeho „nevšiml“. Osobně považuji další setrvání Rakušana ve funkci Ministra vnitra za bezpečnostní riziko této země.

Dnes se předchozí odvolání policejního prezidenta a kvapné personální rošády jeví v jiném světle.  Spíše to vypadá, jako by měly policejní práci utlumit a zabránit vyšetřování. Daleko závažnější se nyní jeví předchozí „finanční“ kauzy kolem Rakušana.

Anketa

Buď, anebo. Komu věříte?

hlasovalo: 3006 lidí

Je nepřijatelné, aby ministrem vnitra zůstal Vít Rakušan ze zkorumpované STAN! Větším bezpečnostním rizikem pro naši zemi, než je rozšíření Temelína od Rusů, je setrvání Rakušana, předsedy STAN, dle medií financované z trestné činnosti, korupce a drog, ve funkci ministra vnitra! Jak může mít tento člověk bezpečnostní prověrku?!

S ohledem na výše uvedené, trvám na okamžité demisi ministra vnitra Víta Rakušana a premiéra Petra Fialy a jeho vlády. Premiéra vyzývám k demisi i proto, že ohrožuje tuto zemi a její obyvatele tím, že ji veřejně zatahuje do války. Pokud Rakušan s Fialou neodstoupí a vláda nepodá demisi, má lid této země právo k občanské neposlušnosti a vyhlášení generální stávky!

Je nezbytné dát SPOLU -tedy ODS, TOP-09, KDU-ČSL a Pirátům a STAN v komunálních volbách stopku! Nevolte jejich kandidáty! Je nezbytné, aby současná vláda poznala naši sílu!

Článek byl převzat z Profilu Michal Malý

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Zodpovědnost

Dobrý den, napadlo vás, že to, že jste nepřekročil 20% není Vaše vina, že Vy jste proto udělal maximum, ale víc lidí Vás nevolilo jen kvůli ANO? Vždyť i politici z jiných stran Vás chválí, ale kvůli značnce s Vámi nechtějí jít do koalice? Neuvažujete o změne strany?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ANO Liberecký kraj: Vyjádření hnutí k povolebnímu dění

7:35 ANO Liberecký kraj: Vyjádření hnutí k povolebnímu dění

Komunální volby jsou za námi a my bychom chtěli ještě jednou poděkovat za podporu všem voličům. Výsl…