Mánek (ANO): Sportovat se bude i na jabloneckých sportovištích

27.05.2021 8:39 | Zprávy
autor: PV

Městská hala v Jablonci nad Nisou dosud slouží jako očkovací centrum, přesto je už možné v některých částech sportovat. Pomalu, ale jistě se začíná rozbíhat také sportovní činnost atletické haly na jablonecké Střelnici. Kromě otevřených prostor pro veřejnost se plánují i závody.

Mánek (ANO): Sportovat se bude i na jabloneckých sportovištích
Foto: Magistrát města Jablonec nad Nisou
Popisek: David Mánek

Jablonecká městská hala obnovila provoz fitness, v boxerském a aerobním sále, a to od pondělí do pátku v čase 7.30-11.30 a 16.30-21 hodin, přičemž začátek odpoledního času závisí na uzavření očkovacího centra. O víkendu je možné si jít zacvičit od 7.30 do 14 hodin. Ostatní sporty se zatím v hale neprovozují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ptal se vás někdo na názor jako ministra obrany?

Myslím na zapojení do PURL. A jestli jste byl proti a přesto v ní jsme, tak k čemu jako ministr jste, když váš hlas nemá žádnou váhu jako třeba při jmenování nového náčelníka armády?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Vlastní bezpečnost je víc než byznys

10:15 Zdechovský (KDU-ČSL): Vlastní bezpečnost je víc než byznys

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ruským veteránům.