Marek (ANO): V Hradci vznikla nová komise pro majetek města

13.03.2021 10:23 | Zprávy
autor: PV

Během svého úterního zasedání schválila Rada města Hradce Králové založení své nové komise pro majetek a rozvoj bydlení. Kromě zastupitelů jsou jejími členy také lidé z řad odborné veřejnosti či zástupci magistrátu města z odboru majetku, celkem čítá 11 osob.

Marek (ANO): V Hradci vznikla nová komise pro majetek města
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„Smyslem této komise má být diskuze nad případy z majetkové gesce, které nemají jednoznačné řešení a nalezení toho nejlepšího pro všechny strany. Předpokládám, že v blízké době se budeme věnovat především otázce parkování a situaci s parkovacími domy. Přijde ale řada i na další témata jako budoucnost knihovny nebo rozvoj bydlení v městských bytech,“ říká náměstek primátora pro oblast majetku města Pavel Marek. Komise pro majetek a rozvoj bydlení se poprvé sejde ještě v březnu, její členové se pak budou scházet jednou měsíčně. „Nejprve chystáme projednat technicko-organizační záležitosti včetně pracovního plánu na první pololetí roku 2021,“ doplnil Marek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

17:03 Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k reakci ministra Macinky k předběžnému opa…