Maříková (SPD): Komu válka na Ukrajině prospívá?

08.12.2023 21:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Ukrajině.

Maříková (SPD): Komu válka na Ukrajině prospívá?
Foto: Archiv Karly Maříkové
Popisek: Poslankyně SPD Karla Maříková

Komu válka na Ukrajině prospívá?

Asi 90 % amerických peněz přidělených zůstalo ve Spojených státech a šlo do vojensko-průmyslového komplexu, přiznal Blinken.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

2% na obranu

A je nebo není pravda, že na ty 2% jste nedosáhly ani za vaší vlády? Protože podle všeho kritizujete za výdaje na obranu tuto vládu, ale sami máte máslo na hlavě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Nebezpečný experiment na úkor lidí v této zemi

19:21 Hřib (Piráti): Nebezpečný experiment na úkor lidí v této zemi

Piráti na jednání hospodářského výboru a výboru pro veřejnou správu budou ostře kritizovat postup vl…