Marková: Na bitcoinový audit se nikdo nepřihlásil

27.06.2025 14:02 | Komentář
autor: PV

Asi nikdo není takový blázen, že by se chtěl pustit do téhle sebevražedné mise užitečného idiota. Je úsměvné, že tu máme ministerstva spravedlnosti a financí a prověřovat to měl soukromník. Asi se ti soukromníci bojí, že pak vypadnou v Dubaji z okna.

Marková: Na bitcoinový audit se nikdo nepřihlásil
Foto: Trikolora
Popisek: Jana Marková

Nicméně ono si to můžeme zopakovat i tady.

Dne 19. listopadu 2020 byl odsouzený Jiřikovský podmíněně propuštěn na svobodu. Odsouzen byl za zpronevěru, obchod s narkotiky a nedovolené držení zbraní.

V létě 2023 začíná jednat Blažkův náměstek Antonín Stanislav s Jiřikovského advokátem Titzem kvůli bitcoinům a kvůli vrácení majetku Jiřikovskému. Titz je Blažkův dlouholetý kámoš. Na Jiřikovského narazil určitě náhodou.

V srpnu 2024 se Martin Nejedlý, podnikatel a někdejší poradce exprezidenta Miloše Zemana schází s ministrem Pavlem Blažkem v jedné z pražských restaurací. Blažek odmítá, že by se scházeli, protože pršelo, a kdyby nepršelo, vůbec by tam nebyl. Blažek dale odmítá, že i kdyby něco řešili, že by v té době společně řešili bitcoiny. Nejedlý byl vlastníkem firmy ENE Investment, kde byl předsedou dozorčí rady advokát Jiřikovského Titz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Bc. Jana Marková

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda mezi personálním kolapsem a drahými zakázkami

9:15 Vích (SPD): Armáda mezi personálním kolapsem a drahými zakázkami

Bezpečnost státu nestojí na politických proklamacích ani na mediálně atraktivních nákupech, ale před…