Mašek (ANO): Dvojí metr na utajované informace

24.04.2024 11:17 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nakládání BIS s utajovanými informacemi

Mašek (ANO): Dvojí metr na utajované informace
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Pokud je v ČR provedena úprava utajovaných informací a provedena jejich klasifikace zákonem o utajovaných skutečnostech, poté již nerozumím tomu, jak se s těmito utajovanými informacemi zachází.

V posledním období se poněkud standardním způsobem stává, že ředitel BIS Koudelka v režimu důvěrné nějaké informace „pustí“ poslancům na výborech a komisích a ti to spolehlivě vykecají do médií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Kolega Zuna opravdu má asi špatnou paměť

14:07 Nacher (ANO): Kolega Zuna opravdu má asi špatnou paměť

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 16. ledna 2026 k Usnesení ke jmenování členů vlády