Mašek (ANO): Pane premiére, nebylo by namístě slušně se omluvit?

21.05.2024 14:07 | Ze sítí
autor: PV

Dopis premiéru Fialovi o charakteru státu a budoucím směřování naší demokracie, publikovaný na svém veřejném facebookovém profilu

Mašek (ANO): Pane premiére, nebylo by namístě slušně se omluvit?
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Vážený pane premiére Fialo,

obracím se na Vás s obavami z Vašich vyjádření o charakteru našeho státu a o budoucím směřování naší demokracie. Jako občan České republiky, který jen nesleduje politické dění, cítím potřebu vyjádřit své znepokojení nad tím, jakým způsobem jsou témata demokracie a pluralismu ve veřejné debatě prezentována.

Z vašich projevů čiší obavy z radikalizace a z rozdělení společnosti, což je pochopitelné. Položil jste si někdy otázku, kdo společnost rozděluje? Označujete politické oponenty za nedemokraty nebo populisty, to může polarizaci ještě prohlubovat. V této zemi jsou snad nedemokratické strany?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Cenzura

Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolář (TOP 09): Evropa se musí i v oblasti migrace probudit a najít pud sebezáchovy

8:02 Kolář (TOP 09): Evropa se musí i v oblasti migrace probudit a najít pud sebezáchovy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.