Mašek (ANO): To byl nápad dát zrovna Ministerstvo zahraničí Pirátům

10.12.2021 14:04 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k tahanicím kolem Jana Lipavského jako možného ministra zahraničí.

Mašek (ANO): To byl nápad dát zrovna Ministerstvo zahraničí Pirátům
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

Lipavský ano, Lipavský ne. Dokolečka, dokola… A přitom je to tak jednoduché. Piráti, navrhněte místo pana Lipavského, se kterým má prezident problém, jiného kandidáta. A už ukončete tu komedii. 

Výsledkem kompetenční žaloby může být jen rozhodnutí, kdo má konat, ale rozhodně to nenahrazuje vůli toho, kdo nekoná. Takže si říkejme pravdu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Děla NATO asi nebudou

11:01 Vích (SPD): Děla NATO asi nebudou

Zatím děla Caesar u nás existují pouze v prototypech, a to měla již dávno být zavedena do armády. Te…