Mašek (ANO): Vážená paní Černochová, strach tady již rok přiživuje jen vaše vláda

24.01.2023 8:35 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k tomu, kdo více straší válkou.

Mašek (ANO): Vážená paní Černochová, strach tady již rok přiživuje jen vaše vláda
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

tak se nám naše ministryně obrany zase neudržitelně rozohnila, jak strašíme společnost. Vážená paní Černochová, ten strach tady primárně již rok přiživuje jen VAŠE vláda, tedy i Vy jako ministryně obrany.

Nejhorší a bezprecedentní strašení přicházelo právě z VAŠEHO ministerstva.

22. 11. 2022 irozhlas – náčelník generálního štábu Karel Řehka: „Armáda se primárně musí chystat na válku velkého rozsahu. Situace je vážná.”

Řehka dále řekl … cituji … to jsou jeho slova, ne Babiše:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Řešení

Dobrý den, tvrdíte, jak máte řešení na problémy lidí. Proč jste to nedokázali předvést za vaší vlády? Proč jste podle vás teda volby prohráli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čunek (KDU-ČSL): No, obměna poslanců by byla opravdu velká

12:12 Čunek (KDU-ČSL): No, obměna poslanců by byla opravdu velká

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výrok poslankyně Šebelové ve sněmovně, že by měl Fil…