Michálek: Již několikrát jsem obětoval svou pozici, aby se mohla prosadit spravedlnost. Nyní by to měl zvážit Hilšer

10.10.2018 11:57 | Zprávy
autor: PV

Reakce na nepravdivé výroky pana Hilšera

Michálek: Již několikrát jsem obětoval svou pozici, aby se mohla prosadit spravedlnost. Nyní by to měl zvážit Hilšer
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Libor Michálek

Pan Marek Hilšer zpochybnil v pondělním vysílání na Radiožurnálu mou aktivní roli při podpoře jeho prezidentské kandidatury.

Rozhodl jsem se proto zveřejnit emailovou komunikaci, která prokazuje mimo jiné následující:

1)   v září minulého roku jsem aktivně (ze své iniciativy) oslovil dobrovolníky na stánku pana Hilšera s nabídkou pomoci při shánění podpisů senátorů pro jeho kandidaturu
2)   aktivně jsem komunikoval jak s panem Markem Hilšerem, tak se senátory, u nichž byl předpoklad, že mohou pomoci ke kandidatuře kandidáta občanské společnosti. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Nejúspěšnějším sportovcem kraje je lyžař Jan Zabystřan

22:31 Ústecký kraj: Nejúspěšnějším sportovcem kraje je lyžař Jan Zabystřan

Naprostou senzací skončil prosincový závod super-G v italské Val Gardeně pro Jana Zabystřana. Český …