Ministerstvo financí nabídlo možnost zapojení do prověrky hospodaření všem resortům

08.06.2014 16:27 | Zprávy

S možností zapojení do prověrek hospodaření oslovilo Ministerstvo financí všechny koaliční resorty dopisem prvního náměstka Lukáše Wagenknechta dne 27. března na úrovni prvních náměstků. Není tudíž pravda, že by nabídka ze strany Ministerstva financí na ostatní resorty nepřišla.

Ministerstvo financí nabídlo možnost zapojení do prověrky hospodaření všem resortům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí, ilustrační foto

„Nechápu reakce koaličních ministrů. Nabídli jsme všem možnost zapojit se do prověrek hospodaření. Reagoval pouze resort MPSV, který konstatoval, že bude prověrku realizovat sám. Ministerstvo zdravotnictví, které se dotázalo, kdo bude audit realizovat a Ministerstvo kultury, které nebylo schopné po upřesnění dodat potřebná data,“ uvádí Lukáš Wagenknecht

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Zvýšené riziko teroristických útoků v Evropě

16:21 Okamura (SPD): Zvýšené riziko teroristických útoků v Evropě

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o zvýšeném riziku teroristických útoků, radikalizace…