Mladá generace nastupujících kandidátů za naše hnutí ANO. Milan Hnilička, olympijský vítěz z Nagana a 3x mistr světa, bude kandidovat ve Středních Čechách a bude tvář sportu hnutí.
Adam Vojtěch, náš expert na zdravotnictví a bývalý šéf spolku Všehrd na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, bude kandidovat za Jihočeský kraj. Mimochodem je semifinalista Superstar z roku 2005.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Jak je to doopravdy?
Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď
Další články z rubriky

6:23 Senátor Hraba: Nepřijímejme hodnotové prázdno
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k svátku Cyrila a Metoděje