Ministr Havlíček: Bez inovací to nepůjde, proto pořádáme webináře

24.09.2020 21:33 | Zprávy
autor: PV

Jak zavést inovační management a nastartovat inovace ve veřejné správě a jak mohou nové technologie pomoci zefektivnit chod organizace. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) spolu s Ministerstvem vnitra (MV) pořádají sérii webinářů. Mají za cíl inspirovat samosprávy a státní správu k inovativnímu myšlení a projektům. První akce se koná už v úterý 29. září 2020.

Ministr Havlíček: Bez inovací to nepůjde, proto pořádáme webináře
Foto: Screen TV Prima
Popisek: Karel Havlíček v pořadu Partie

„V souladu s Inovační strategií ČR chceme posunout naši zemi mezi přední technologicky orientované světové ekonomiky,“ říká vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a dodává: „Bez inovací to nepůjde, proto pořádáme webináře, na kterých chceme veřejné správě ukázat, proč a jak se vydat právě touto cestou.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

4:31 Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na rozdíl v přístupu k informacím o konfliktu Ruska a U…