Ministr Havlíček: V programu COVID – Sport 2 je aktuálně k dispozici 500 milionů

16.10.2020 9:09 | Zprávy
autor: PV

Vláda schválila program COVID – Sport 2. Má podpořit podnikatele ve sportu, konkrétně sportovní soutěže a sportovní kluby, které negativně ovlivnila pandemie koronaviru a s ní související mimořádná opatření. Vyřizovat žádosti bude Národní sportovní agentura (NSA) ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO).

Ministr Havlíček: V programu COVID – Sport 2 je aktuálně k dispozici 500 milionů
Foto: Screen TV Prima
Popisek: Karel Havlíček v pořadu Partie

„Český sport musel kvůli koronaviru letos už podruhé přerušit soutěže, což velmi mnoho klubů ohrožuje v činnosti. Podpoří je proto program COVID – Sport 2, který je nastaven tak, že u většiny sportovních oddílů pomůže zejména s režijními náklady a chceme klubům pomoci i s výdaji na testování, dezinfekční prostředky, roušky apod.,“ říká předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Odevzdáte už konečně ten řidičák?

Jestli se prokáže, že viníkem nehody jste vy, odevzdáte už konečně řidičák, což jste sliboval už po té vaší slavné rychlojízdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Proti totalitě z Bruselu se musíme bránit

17:17 Okamura (SPD): Proti totalitě z Bruselu se musíme bránit

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na plán automatického hlídání a omezování rychlosti aut…