Ministr Herman: Abychom nekázali vodu a nepili víno. Zástup mučedníků a proroků časů dávných i nedávných nás k tomu zavazuje

08.07.2016 16:15 | Zprávy
autor: PV

Daniel Herman se v Betlémské kapli zúčastnil vzpomínky na mistra Jana Husa.

Ministr Herman: Abychom nekázali vodu a nepili víno. Zástup mučedníků a proroků časů dávných i nedávných nás k tomu zavazuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

V Betlémské kapli se 6. července konala slavnostní bohoslužba k 601. výročí mučednické smrti Jana Husa.

Daniel Herman uctil jeho památku společně s představiteli církví, osobnostmi veřejného života a nejširší veřejností. 

Bohoslužbu k 601. výročí mučednické smrti katolického kněze a církevního reformátora vedl patriarcha Církve československé husitské Tomáš Butta.

Ministr kultury uctil Husovu památku společně s představiteli církví, osobnostmi veřejného života a dalšími přítomnými. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Za loňský výpadek elektřiny může uhelná elektrárna

10:15 Farský (STAN): Za loňský výpadek elektřiny může uhelná elektrárna

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k loňskému plošnému výpadku elektřiny.