Ministr Kupka: Máme tradici chemického průmyslu

05.09.2023 10:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k syntetickému palivu.

Ministr Kupka: Máme tradici chemického průmyslu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr dopravy Martin Kupka

Syntetická paliva mohou významně přispět ke snížení emisí v dopravě, a to především v oblastech letectví, námořní přepravy a nákladní dopravy. Na tom jsme se dnes shodli se zástupci vlád, průmyslu i akademického sektoru na konferenci o syntetických palivech, kterou hostil Mnichov.

Doprava aktuálně prochází obdobím bouřlivého technologického vývoje, který zcela správně směřuje ke snižování dopadů dopravy na životní prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Kolikátí v pořadí jste na summitu NATO mluvili vy?

Opravdu jste mluvili mezi prvními? Vždyť ani za vás jste nedávali do společné obrany ty dvě procenta, což nechápu proč, když pořád mluvíte o obraně jako o absolutní prioritě a podle mě důležitá opravdu je.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Červený: V projevu v OSN jsem odmítl falešnou volbu

14:07 Ministr Červený: V projevu v OSN jsem odmítl falešnou volbu

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k podstatě udržitelné politiky