Na prvním ročníku veletrhu CES Unveiled Prague se představily nejnovější inovace devíti světových technologických společností. Akci, kterou pořádala Asociace spotřebních technologií (CTA), zahájil ministr průmyslu a ochodu Jan Mládek a zástupkyně amerického velvyslance v ČR Kelly Adams—Smithová.
Setkání pro technologické společnosti, novináře, podnikatele a analytiky bylo zaměřené výhradně na průmysl, dynamiku růstu technologického odvětví a spotřební elektroniku.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?
A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo
Další články z rubriky

16:04 Rozvoral (SPD): Prosazujeme okamžité zrušení systému emisních povolenek
Hnutí SPD dlouhodobě a důrazně požaduje okamžité zrušení systému emisních povolenek, který považujem…
- 15:51 Přísaha představuje první trojici lídrů, nejlepší kandidátku pro český sport a aktivní životní styl
- 15:05 Turoňová (Stačilo!): Zazněl nářek provládních komentátorů a jejich médií
- 14:02 Růžička (ANO): Proč útvar Armády ČR sbírá materiály na opoziční politiky?!?
- 13:05 Suchánek (STAN): Nerozhodnutí rozhodnou o výsledku voleb. Jeďte do muzea v Polsku
- 12:07 Komínek (KSČM): Část lidí ODS stále zaslepeně věří. Stačilo!