Ministr Plaga: Priority ministerstva jsou s programovým prohlášením SPČR ve shodě

14.01.2018 20:57 | Zprávy
autor: PV

Ministr Plaga přijal zástupce Svazu průmyslu a dopravy

Ministr Plaga: Priority ministerstva jsou s programovým prohlášením SPČR ve shodě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga

Zvyšování platů pracovníků ve školství, reforma financování regionálního školství, posílení digitální gramotnosti či zlepšení čtenářské a matematické gramotnosti českých žáků. To jsou témata z programového prohlášení Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SPČR) pro oblast vzdělávání, která jeho zástupci diskutovali na schůzce s ministrem školství Robertem Plagou.

„Priority ministerstva jsou s programovým prohlášením SPČR ve shodě. Jak zvyšování platů učitelů k dosažení úrovně 130 % průměrné mzdy v roce 2020, tak úspěšné dokončení reformy financování regionálního školství považuji za své priority,“ uvedl ministr Plaga.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

10:21 Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

Debata o budoucnosti NATO se dnes často vede, jako by šlo především o krizi aliance. Ve skutečnosti …