Ministr Štech předal vysvědčení žákům v Podbořanech

01.07.2017 20:11

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Stanislav Štech předal vysvědčení žákům první třídy v Základní škole T. G. Masaryka v Podbořanech. Poté se účastnil rozlučky s žáky deváté třídy.

Ministr Štech předal vysvědčení žákům v Podbořanech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Profesor Stanislav Štech

„Rád bych Vám, milé děti, popřál zasloužený letní odpočinek po prvním roce ve škole. Věřím, že Vám škola dělala radost, a tak si určitě prázdniny zasloužíte,“ sdělil ministr školství Stanislav Štech prvňákům v Podbořanech a pokračoval: „Rád bych právě při této příležitosti poděkoval také nejen všem učitelkám a učitelům, ale i dalším pracovníkům ve školství za jejich obětavou práci, které si velmi vážím,“ dodal ministr Štech.

Po předání vysvědčení zamířil ministr ještě k žákům deváté třídy, kteří se se školou loučili. Poté se sešel ještě také s vedením školy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uhlíř (Trikolora): Nikým nevolení evropští nadlidi - komisaři EU

11:28 Uhlíř (Trikolora): Nikým nevolení evropští nadlidi - komisaři EU

Komentář na facebookovém profilu k aktivitám Evropské komise.