Ministr Toman představil své nejbližší spolupracovníky

13.07.2013 18:50

Ministr zemědělství Miroslav Toman v pátek provedl personální změny v týmu svých nejbližších spolupracovníků. Z funkcí byli odvoláni vrchní ředitel sekce kabinetu ministra a vedoucí Samostatného oddělení kanceláře ministra Radek Coufal a ředitelka odboru komunikace Eva Chaloupková.

Ministr Toman představil své nejbližší spolupracovníky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pole, ilustrační foto
reklama

Novým vrchním ředitelem kabinetu byl jmenován František Mach. Novou ředitelkou odboru komunikace bude od 22. července Dana Večeřová, dosavadní ředitelka pro marketing a komunikaci Potravinářské komory ČR.

Tým ministra dále doplní Zdenka Ehlová, která byla jmenována do funkce vedoucí Samostatného oddělení kanceláře ministra a do nástupu Dany Večeřové bude pověřena řízením odboru komunikace.

„S oběma dámami jsem úzce spolupracoval při svém působení ve funkci prezidenta Potravinářské komory a nemám důvod se fungujících pracovních vztahů s nimi vzdávat. Tyto okamžité změny nemohou nikoho překvapit – členové kabinetu jsou nejbližší spolupracovníci ministra, a proto je logické, že s novým ministrem přicházejí na klíčové pozice noví lidé,“ říká ke změnám ministr Toman.

Nově jmenovaný vrchní ředitel kabinetu ministra František Mach již v minulosti obdobnou funkci na Ministerstvu zemědělství zastával, následně sedm let pracoval v diplomatických pozicích v zahraničí a pak se na Ministerstvo zemědělství vrátil.

Zdenka Ehlová pracovala na Ministerstvu zemědělství téměř 15 let v různých funkcích, mimo jiné byla členkou resortního vyjednávacího týmu při vstupu ČR do EU.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Ministerstvo zemědělství
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Adamec (ODS): Nedělejme si iluze, že zahrádky budou suplovat městskou zeleň

15:46 Adamec (ODS): Nedělejme si iluze, že zahrádky budou suplovat městskou zeleň

Projev na 79. schůzi Poslanecké sněmovny dne 20. 1. 2021 k návrhu poslanců Adama Kalouse, Pavla Ková…