Ministr Válek: České zdravotnictví na špici Evropy?

13.01.2025 20:07 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kvalitě českého zdravotnictví

Ministr Válek: České zdravotnictví na špici Evropy?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

V řadě ohledů rozhodně! Potvrzují to i letošní výsledky Indexu prosperity Česka. Je to zásluha všech, kteří se na něm podílejí - Ministerstva zdravotnictví, zdravotníků a dalších pracovníků ve zdravotnictví, odborných společností a řady dalších.

Jsem na to hrdý nejen jako lékař, který ve zdravotnictví působí desítky let, ale i jako ministr, který práci našich zdravotníků velmi dobře vidí. Jejich péči jsem pocítil koneckonců i jako pacient.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Odborníci na duševní zdraví k dispozici přímo v tramvaji

4:31 Udženija (ODS): Odborníci na duševní zdraví k dispozici přímo v tramvaji

Jako součást aktuální kampaně Pomoc je na dosah vyrazí v úterý 14. dubna 2026 odpoledne odborníci Za…