Ministr Válek: Protiepidemická opatření musí být opodstatněná

21.11.2022 14:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nesmyslnosti některých dřívějších opatření proti epidemii koronaviru

Ministr Válek: Protiepidemická opatření musí být opodstatněná
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

Demokracie přináší stejnou měrou svobodu i zodpovědnost každého z nás. Proto s Ministerstvem zdravotnictví České republiky přesvědčujeme lidi k očkování proti covid-19, ale nenařizujeme jim to. Je právem každého se rozhodnout, jestli se očkuje proti covidu či ne.

Stejně tak tvrdím, že protiepidemická opatření musí být opodstatněná. Například nošení respirátorů v lětě nedávalo smysl. Jsem přesvědčen, že pandemii lze zvládnout i bez lockdownů a uzavírání škol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…