Ministr Válek: Zpětná vazba přímo z nemocnic je pro mě velmi důležitá

04.07.2023 16:21 | Tisková zpráva

Ministr zdravotnictví včera v rámci pracovní cesty na Vysočinu navštívil Nemocnici Třebíč a Nemocnici Pelhřimov, kde se setkal s vedením nemocnic a kraje i zdravotnickým personálem. Na návštěvě ho doprovázela mj. poslankyně a členka zdravotnického výboru Sněmovny Martina Ochodnická.

Ministr Válek: Zpětná vazba přímo z nemocnic je pro mě velmi důležitá
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

V třebíčské nemocnici se ministr setkal jak s vedením, kde probíhala diskuze o pomoci Ministerstva zdravotnictví nad výzvami, kterým nemocnice čelí, tak s personálem a pacienty. V pelhřimovské nemocnici pak diskutoval se zástupci vedení nemocnice, hejtmanem Kraje Vysočina Vítězslavem Schrekem a náměstkem pro zdravotnictví Kraje Vysočina Vladimírem Novotným. Společně se zúčastnili také prohlídky nového Pavilonu péče o rodinu, které bude díky modernímu zařízení poskytovat komplexní péči budoucím maminkám, dětem a dorostu.

“Díky tomu, že pravidelně navštěvuji nemocnice po celé České republice, mám možnost vidět naše zdravotnictví jinak než od stolu a zpětná vazba přímo z nemocnic je pro mě velmi důležitá. Mohu lépe reagovat na jejich potřeby i hledat prostor pro zlepšení. Dnes navštívené nemocnice ukázaly jasnou vizi rozvoje, v jejímž středu je pacient. Ocenil jsem i velmi efektivní nakládání s prostředky z evropských fondů, vynaložených na zkvalitnění péče. Celkově z mé strany panovala velká spokojenost s fungováním obou nemocnic” uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

osobnosti ANO

Dobrý den, paní Dostálová, překvapil mě průzkum, podle kterého vás řada lidí nezná. Je pravdou, že já se o politiku dost zajímám a díky PL vás i znám. Ale napadá mě jedna věc, není chybou, že za ANO vystupují stále ti stejní? Babiš-Schillerová-Havlíček, občas vy nebo pan Nacher? Není potřeba, aby ge...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Bartoš: Vůle v České republice mít vlastnické bydlení je zakořeněná

23:07 Ministr Bartoš: Vůle v České republice mít vlastnické bydlení je zakořeněná

Projev na 23. schůzi Senátu ČR 17. dubna 2024 k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 211/2000 Sb.,…