Ministr Zaorálek: Budeme hledat způsob, jak umožnit větší akce

04.05.2020 4:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zrušení velkých kulturních akcí

Ministr Zaorálek: Budeme hledat způsob, jak umožnit větší akce
Foto: reprofoto: ČT24
Popisek: Lubomír Zaorálek ve vysílání ČT24

Celá řada velkých akcí je v zahraničí rušena. Jsme v situaci, která nemá obdoby a je absolutně mimořádná, nejenom v Česku ale i jinde v Evropě. Berme to tak, že tohle neovlivní žádná vláda, ani sebelepší postup kohokoliv.

Pokud bude situace po 11. květnu příznivá, což bych si strašně přál, tak se budeme snažit zvyšovat laťku počtu účastníků. Ale nemohu teď slibovat konkrétní číslo, na které se někdo upne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Vydání Babiše

Na to, aby nebyl Babiš vydán se teď svádí dost věcí – rozumějte jeho rozhodnutí, kterými si nechce proti sobě poštvat své spojence. Co ale myslíte že nastane, až se rozhodne o jeho nevydání? Změní se jeho postoj ke koaličním partnerům a k tomu, jak bude rozhodovat a vystupovat? A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Drahota, lidé nechodí do hospod. Kde je problém?

11:17 Lachnit (ANO): Drahota, lidé nechodí do hospod. Kde je problém?

Server novinky.cz přišel před nedávnem s veřejně známou informací, že ceny v hospodách a dalších gas…