Ministr Zaorálek přivítá ministra zahraničních věcí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska

23.09.2017 19:58 | Zprávy

Ministr zahraničních věcí ČR Lubomír Zaorálek přijme 25. září 2017 ministra zahraničních věcí a záležitostí Commonwealthu Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Borise Johnsona.

Ministr Zaorálek přivítá ministra zahraničních věcí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lubomír Zaorálek

Pracovní návštěva se uskuteční s cílem výměny názorů a aktuálních postojů obou zemí k tématům spojeným s odchodem Velké Británie z Evropské unie.

Dále se předpokládá jednání k aktuálním geopolitickým otázkám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlaváček (STAN): V Praze 11 vznikne nová městská čtvrť

23:08 Hlaváček (STAN): V Praze 11 vznikne nová městská čtvrť

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bytové výstavbě v Praze