Ministryně Dostálová: Jihočeský kraj patří k nejnavštěvovanějším oblastem

24.02.2019 11:20 | Zprávy

Ministryně Klára Dostálová navštívila Jihočeský kraj

Ministryně Dostálová: Jihočeský kraj patří k nejnavštěvovanějším oblastem
Foto: archiv kandidátky
Popisek: Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová zavítala do jižních Čech. Na jednání s hejtmankou Jihočeského kraje Ivanou Stráskou společně probraly klíčové aktivity v regionu. Posléze ministryně navštívila projekty, které mohly být realizovány díky podpoře Ministerstva pro místní rozvoj.

„Jihočeský kraj patří k nejnavštěvovanějším oblastem naší republiky. A protože jsme si do dalšího programového období dali za cíl mířit dotace co nejúčelněji, tak i díky jednání s paní hejtmankou a dalšími kolegy, mám konkrétní informace, do jakých problematických míst finance směřovat. Připravujeme například IROP II, který chceme postavit na dobrých zkušenostech a konkrétních potřebách území,“ řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

23:08 Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k pilotnímu zavádění 150 km/h na dálnici