Ministryně Dostálová: Stát prostřednictvím výhodných úvěrů pokračuje v podpoře zateplování bytových domů

18.01.2021 7:37 | Zprávy
autor: PV

Ministerstvo pro místní rozvoj prostřednictvím výzev z Integrovaného regionálního operačního programu podporovalo energetické úspory v bytových domech.

Ministryně Dostálová: Stát prostřednictvím výhodných úvěrů pokračuje v podpoře zateplování bytových domů
Foto: Archiv PL
Popisek: Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj

Vzhledem ke skončení výzev ministerstvo přichází s výhodnými úvěry pro majitele bytových domů a bytová družstva na zateplení. Žádosti přijímá Státní fond podpory investic, který má pro bezúročné úvěry připravenu 1 miliardu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Ejhle, máme tady nový speciální registr

14:07 Kupka (ODS): Ejhle, máme tady nový speciální registr

Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 13. března 2026 k zákonu o kontrole financování nezisk…