Ministryně Maláčová: Nejhorší by bylo, kdyby kvůli průtahům ostrouhali všichni

20.05.2019 17:21 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke schválenému návrhu rodičovského příspěvku.

Ministryně Maláčová: Nejhorší by bylo, kdyby kvůli průtahům ostrouhali všichni
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí

Je to tu! Vláda odklepla můj návrh na navýšení rodičovského příspěvku. Chvilku už jsem se bála, že prošvihneme správný čas. Když teď legislativní proces pošlape, stihneme to. Nejhorší by totiž bylo, kdyby kvůli průtahům ostrouhali všichni.

Za vítězství v pravém slova smyslu to ale považovat nemohu. Přeci jen jsem chtěla, aby na vyšší rodičák dosáhly všechny rodiny s malým dítětem do 4 let. Takhle ale pomůžeme alespoň více než 80 % z nich. Pro tuhle chvíli se nám podařilo situaci zachránit a naplnit další z bodů, který ČSSD  prosadila do programového prohlášení vlády. Teď už budeme bedlivě sledovat, co přinesou jednání o rodičáku v parlamentu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Natálie Vachatová

Hodně se teď o ní diskutuje. Je pravda, co se o ní píše? Že sympatizuje s Ruskem? A jestli ano, není pak naprostý paradox, že má prý na starost svobodu projevu? Jak jste k ní vlastně přišel? A budete s ní spolupracovat dál?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Ukázkovější střet zájmů už snad ani neexistuje

11:17 Richterová (Piráti): Ukázkovější střet zájmů už snad ani neexistuje

Projev na 13. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. března 2026 k údajnému střetu zájmů poradkyně minis…