Ministryně Maláčová: Týrané ženy potřebují solidaritu a podporu

26.11.2021 21:09 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k domácímu násilí

Ministryně Maláčová: Týrané ženy potřebují solidaritu a podporu
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová

Přes 300 tisíc českých žen žije doma ve všudypřítomné atmosféře strachu. Zažívají peklo v podobě psychického, fyzického nebo dokonce sexuálního násilí. Roky balancují nad propastí.

Ne. Nemůže si za to sama. Není hysterka. Neprovokovala ho. Jen bohužel žije s partnerem, který ji ničí. Týrané ženy potřebují pocítit bezpečí, solidaritu a podporu, aby se dokázaly z kolotoče násilí vymanit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vrecionová (ODS): Veřejné rozpočty nejsou bankomat agroholdingů

11:25 Vrecionová (ODS): Veřejné rozpočty nejsou bankomat agroholdingů

Jak dlouho ještě může Evropská unie obhajovat systém, ve kterém významná část zemědělských dotací ko…