Ministryně Maláčová: Záleží mi na tom, aby lidé měli slušné důchody

05.07.2020 21:29 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne.

Ministryně Maláčová: Záleží mi na tom, aby lidé měli slušné důchody
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí

Přeji všem hezkou neděli, tentokrát sváteční, cyrilometodějskou.

Také jste jako děti stanovaly doma na zahradě? Gustík si to moc přál a nadšeně pomáhal tátovi stavět u našich stan. Radost v jeho očích při představě nočního dobrodružství byla nepopsatelná . Víkend jsme totiž strávili doma na Zlínsku. Slovácké léto v Uherském Hradišti a Večer lidí dobré vůle na Velehradě jsem si nemohla nechat ujít. A dneska jsme byli také na pouti v Bratřejově a na dětském dni ve Zlámanci .

Zlínsku se teď budu věnovat mnohem více. Příznivé ohlasy na pondělní spuštění naší kampaně před krajskými volbami mě moc potěšily. Přestože jsem požádala o zapsání až na chvost kandidátky , na výsledku mi hodně záleží. Dosavadní hejtman Čunek je mužem velkých gest a velké arogance, ale skutek utek. Za čtyři roky nic nepostavil. Zlínský kraj potřebuje především dobrého hospodáře. Bohaté politické zkušenosti bývalého hejtmana Mišáka či doktorky Olgy Sehnalové jsou k nezaplacení.

Tento týden jsem jinak moc nenacestovala. I přesto jsem si užila alespoň trochu kultury a setkání s milými lidmi. Například jsem obdivovala české hudební hvězdy , které vyšperkovaly letošní ročník Smetanovy Litomyšle.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Emisní povolenky

Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Červený: Bez práva veta budeme jen do počtu

21:03 Ministr Červený: Bez práva veta budeme jen do počtu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám Evropské unie zrušit právo veta