Ministryně Schillerová: Možnost registrace účtenek rozšíříme o čtečku QR kódů

14.12.2017 20:42 | Zprávy
autor: PV

V pátek 15. prosince budeme znát další výherce Účtenkovky.

Ministryně Schillerová: Možnost registrace účtenek rozšíříme o čtečku QR kódů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová, ministryně financí

 

Z celkového počtu 14 564 956 účtenek s listopadovým datem, které do tohoto slosování zařadilo přes 477 tisíc hráčů, bude pomocí generátoru náhodných čísel opět vylosováno 21 025 jedinečných BKP kódů.

Výherní kódy prvních pěti hlavních cen oznámíme ve vysílání televize Barrandov v 17:10. Kompletní výherní listina bude následně zveřejněna na webových stránkách uctenkovka.cz a mfcr.cz. Informace o výhře bude výhercům zaslána na e-mail nebo telefonní číslo, které uvedli při zadávání účtenky. Ti, kteří mají hráčský účet, naleznou své výherní účtenky v záložce Výhry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Diskuze jim nic neříká, jen výkřiky

12:05 Senátor Hraba: Diskuze jim nic neříká, jen výkřiky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k diskusi se stoupencem STAN.