Ministryně Schillerová: Stravenky prohrávají na celé čáře

23.02.2020 19:11 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k stravenkovému paušálu

Ministryně Schillerová: Stravenky prohrávají na celé čáře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová, místopředsedkyně vlády a ministryně financí

Stravenky nebo radši peníze? Podle nejnovějšího průzkumu máte jasno. Stravenky prohrávají na celé čáře.

Peníze místo barevných papírků by chtěly až tři čtvrtiny z vás, kteří dostáváte v práci stravenky. Nejvíc vám na nich vadí, že s nimi nemůžete zaplatit všude. A pokud byste místo nich opravdu přešli na peníze, drtivá většina z vás by se stravovala jako dosud.

Je to logické. Jídlo je přece základní lidská potřeba. Lidé nepotřebují papírky k tomu, aby jedli. Buď máte ve svém okolí hospodu, kde vaří dobře, nebo ne. Ani restaurace nemají strach z toho, že byste do nich přestali chodit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ševčík (SPD): Turek rozhodně není nepřijatelný kandidát na ministra

22:31 Ševčík (SPD): Turek rozhodně není nepřijatelný kandidát na ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Filipu Turkovi.