Ministryně Schillerová předala ocenění nejlepším prodejnám roku 2017

02.02.2018 21:17

Ministryně financí Alena Schillerová se v historických prostorách Staré čistírny odpadních vod v Praze - Bubenči zúčastnila slavnostního vyhlášení výsledků 2. ročníku Diamantové ligy kvality, která hodnotí velko- a maloobchodní prodejny s ohledem na jejich kvalitu nabízeného zboží a poskytovaných služeb či vstřícnost personálu k zákazníkům.

Ministryně Schillerová předala ocenění nejlepším prodejnám roku 2017
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová, ministryně financí
reklama

Do finále letošního ročníku soutěže bylo nominováno celkem 41 potravinářských prodejen a prodejen s nepotravinovým sortimentem. Absolutními vítězi Diamantové ligy kvality 2017 se staly LIDL Mnichovo Hradiště, SIKO KOUPELNY Zlín a AUTO BABIŠ Mnichovice. Zástupci těchto tří prodejen převzali certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality, Zvláštní cenu prezidentky SOCR ČR a z rukou ministryně financí Aleny Schillerové a čestného předsedy České společnosti pro jakost Miroslava Jedličky pak speciální Cenu za vynikající kvalitu, která zdůrazňuje výjimečnou kvalitu těchto subjektů v hodnocených kritériích. Ministryně financí všem přítomných obchodníkům popřála mnoho úspěchů a i nadále co nejméně starostí s elektronickou evidencí tržeb.

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruch ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, odborným garantem soutěže je Česká společnost pro jakost a Sdružení pro oceňování kvality. V roce 2015 byl tento projekt zařazen do Programu Česká kvalita, který podporuje vláda České republiky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třetina (TOP 09): V centru mé práce zůstává znojemský region

11:30 Třetina (TOP 09): V centru mé práce zůstává znojemský region

I když jsem studoval, jaký je správný legislativní proces a jednací řád, úspěšně jsem usiloval o čle…