Mišičák (KSČ 21): Děkujeme... Nezapomeneme!

23.01.2016 6:29

Dnes v odpoledních hodinách zemřel PhDr. Miloslav Ransdorf, CSc., pro některé jen komunistický poslanec Evropského parlamentu...

Mišičák (KSČ 21): Děkujeme... Nezapomeneme!
Foto: kscm.cz
Popisek: Vojtěch Mišičák, KSČM

Miloslav Ransdorf svůj život zasvětil všem pokrokově myslícím lidem a společnou prací s nimi usiloval o lepší budoucnost. Odešel v něm nejen intelektuál, ale i velmi statečný soudruh a komunista. Jeho trvalé sebevzdělávání a analýzy společensko-politické situace doma i v zahraničí, stejně jako řada funkcí, které zastával v Parlamentu České republiky, v Evropském parlamentu, tak v mezinárodních organizacích, mu přinesli nejen poznání snad celého světa a jeho problémů, ale také například vynikající jazykové znalosti a v neposlední řadě nesčetné přátele. Vlastním úsilím dosáhl plného rozvinutí svých diplomatických schopností a politického talentu. 

Dovoluji si vyjádřit rodině soudruha Miloslava Ransdorfa upřímnou soustrast a děkuji jeho manželce i dceři za zázemí, které mu vytvářely pro jeho obsáhlou politickou a publikační činnost. Náš Míla mi zůstane navždy v paměti jako rozený politik, na sobě pracující komunista, zocelený člověk, jako jeden z mála komunistických funkcionářů, kteří byli schopni po roce 1989 rozpoznávat podstatu věcí a formulovat strategické a taktické cíle. Míla nikdy nezradil svůj život ani nás. Byl mi trpělivým kamarádem, jehož soukromý i stranický život jsou a budou nadále příkladem.

Vojtěch Mišičák, tajemník ÚV KSČ 21

Vojtěch Mišičák

  • KSČM
  • Za pokrok a změnu k lepšímu! 519091
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Paroubek: Zažíváme nový Únor (1948)?

10:06 Paroubek: Zažíváme nový Únor (1948)?

V těchto dnech si připomínáme sedmdesáté výročí komunistického převratu v únoru 1948. Komunisté teh…