Míth (ODS): Merklová nebyla v uprchlické krizi ušlechtilá, ale zbabělá

08.01.2019 16:08 | Zprávy

Ušlechtilost a dobrota srdce nemá nic společného se zbabělostí. Merklová však svou zbabělost schovává za údajnou ušlechtilostí. Ušlechtilost však nezvyšuje míru problémů a zla ve společnosti, zbabělost ano.

Míth (ODS): Merklová nebyla v uprchlické krizi ušlechtilá, ale zbabělá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čerstvě zvolený místopředseda pražské ODS Jaroslav Míth

Co způsobila nezodpovědná migrační politika Angely Merkelové z roku 2015 snad netřeba opakovat. Za cenu porušení mezinárodních závazků i vnitroněmeckého práva vpustila do Německa i Evropy statisíce neidentifikovaných lidí, převážně mladých mužů z velmi problematických oblastí.

Co toto rozhodnutí způsobilo vidíme docela často. Množící se útoky, pobodaní občané, znásilněné dívky. K tomu pozvolné podvolování se islámu, tolerance dětských nevěst, tolerance mnohoženství. Letos už budou Němci slavit nikoliv Vánoce, ale Zimní slavnosti za betonovými zátarasy a mohutným plotem z armovací oceli.

Proč tak Angela Merkelová rozhodla? Jak vyplynulo časem na povrch, předem byla varována od precizně pracujících německých tajných služeb. A ostraha hranic byla pečlivě připravena. Tak proč byli z hranic odvoláni již připravení policisté?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek (Motoristé): Prý nedodržuji pravidla

18:09 Turek (Motoristé): Prý nedodržuji pravidla

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na důvody prezidenta Pavla pro odmítání jmenování minis…