Mračková Vildumetzová (ANO): Je to obyčejná sprosťárna!

17.02.2023 20:33 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu snížení valorizace důchodů

Mračková Vildumetzová (ANO): Je to obyčejná sprosťárna!
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Nápad vlády rychle změnit zákon jen proto, aby nemusela valorizovat penze podle stávající legislativy, je vrchol arogance.

Senioři opravdu nemohou za to, že tato vláda rok neřešila Česko a jeho problémy a nechala vystoupat inflaci na 17,5 %. Ne, senioři opravdu nemohou za to, že vláda má problém se stabilizací státního rozpočtu, protože neumí hospodařit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Vláda a prezident

Podle vás je v pořádku, že prezident zasahuje nebo chce zasahovat do programového prohlášení vlády? Že má možnost ovlivnit, koho jmenuje ministrem chápu, ale zasahovat do programového prohlášení je podle mě mimo jeho jurisdikci nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Čísla prudké islamizace Západu jsou šokující

14:05 Okamura (SPD): Čísla prudké islamizace Západu jsou šokující

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k islámu v Evropě.