Mračková Vildumetzová (ANO): Odpustit poplatky za expresní vystavení dokladů

26.07.2023 9:01 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k turistům na řeckém ostrově Rhodos.

Mračková Vildumetzová (ANO): Odpustit poplatky za expresní vystavení dokladů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Mračková Vildumetzová

Pan ministr Rakušan na sítích zase machruje a po učitelsku kárá a poučuje.

Tentokrát stačilo, abych se ho jen slušně zeptala, jestli by nepomohl lidem, kteří při požárech na dovolené na Rhodosu přišli o doklady. Chtěla jsem jen to, aby jim odpustil několik tisíc korun, které expresní vystavení nových dokladů stojí. Nebude jich málo, proto mu i v reportáži ČT položili podobný dotaz.

Umím si představit, v jaké situaci tito lidé jsou. Často za dovolenou dali celoroční úspory, někteří museli v hotelu nechat vše, co si přivezli, jen aby se zachránili. A fakt, že by jim stát ušetřil pár tisíc, by určitě uvítali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa

18:12 Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Vánocům.