Národní socialisté: Německá kancléřka sčítá své poslední dny

22.06.2018 10:21

Stanovisko Národních socialistů k vystoupení Angely Merkelové

Národní socialisté: Německá kancléřka sčítá své poslední dny
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Merkelová

Německá kancléřka Angela Merkelová sčítá své poslední dny. V předešlých týdnech hledala východisko z vládních rozporů, které vznikly z její neúspěšné migrační politiky. Jejím hlavním vládním kritikem je bavorská CSU. Angela Merkelová politikům a veřejnosti předložila zástupné téma – šlo o vylepšení jejího postavení u bavorské CSU. A sudetští Němci tím vhodným tématem vždy jsou.

Jde tedy opět o snahu změnit obraz dějin druhé světové války ve prospěch Německa. Z viníků války udělat oběti. Její vystoupení bylo načasováno mezi výročími červnových tragédií Lidic a Ležáků. Český národ na tyto otázky je velice citlivý. Připomínáme paní Merkelové, že před poválečným odsunem sudetských Němců, který proběhl v souladu s dohodami vítězných mocností, byl Mnichov 1938. Po mnichovském porcování Československa následovala v březnu 1939 německá okupace českých zemí. Německá okupace - to byly vypálené a vyvražděné Lidice, Ležáky, byl to i Terezín i vyvraždění statisíců našich spoluobčanů v dalších koncentračních táborech. Tisíce našich hrdinů položily svůj život za svobodu svého národa na všech frontách druhé světové války. Československo se tak stalo součástí vítězné kolice. Německo v květnu 1945 bezpodmínečně kapitulovalo. Za Německem zůstaly desítky milionů obětí, ale i zničená ekonomika okupovaných zemí, včetně Československa. To také dnes důrazně připomínáme paní Merkelové!

Strana Národní socialisté

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stanjura (ODS): Největší problém českého zdravotnictví je čekací doba

22:33 Stanjura (ODS): Největší problém českého zdravotnictví je čekací doba

Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 22. října 2019 k informaci ministra zdravotnictví o situaci…